Autodoprava Jaromír Havlík

Historie

V roce 1995 vznikla firma Jaromír Havlík – zemní práce se strojem UNC 061 malý nakladač. Tato činnost trvala do roku 1998, kdy byla zakoupena první kontejnerová Avia A 31 TURBO – JNK. Následoval nákup kontejnerů všech typů, aby bylo možné nabídnout komplexní služby občanům i firmám. K úspěšnému podnikání jsou zapotřebí kvalitní stroje a spolehliví zaměstnanci. Proto bylo v  roce 1999 zakoupeno nové nákladní vozidlo Avia A80 JNK a přijat do pracovního poměru první zaměstnanec.

Od té doby se firma díky investicím stále rozrůstala. V současné době zajišťujeme dopravu 12 vozidly MAN a více jak 100 kontejnery. Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky v daném oboru.

Další činností podnikání jsou zemní práce, které poskytujeme pro občany a firmy. Jedná se o stroje UNC, CAT – nakladače, pásové MINIBAGRY a současně zajišťujeme i jejich dopravu.

Co říci závěrem? Co nás čeká? Obnova vozového parku a jeho rozšíření, vybudování logistického střediska a dalších činností, pro Vás, naše spokojené, stávající i budoucí zákazníky.

URS 2 | dizajn Tomáš Plášil